Naše nabídka
Prioritou je pro nás spolehlivost, kvalita a spokojenost zákazníka.

Vedení účetnictví

Snížíme Vaše náklady v podnikání vedením účetnictví naším týmem profesionálů. Jedná se o komplexní služby od věcné kontroly správnosti dokladů až po zpracování účetní závěrky. Účetní problematikou se zabýváme již řadu let a klientů si vážíme.

Zpracování daní

Kompletně se postaráme o zpracování daní za Vás, ať už jste živnostník, malá firma či větší společnost. Vyznáme se v širokém spektru daní - daň z příjmů, daň z nemovitostí, spotřební daň, DPH, silniční a ekologické daně atd.

Daňové poradenství

Poskytujeme spolehlivé daňové poradenství firmám i jednotlivcům. Osvětlíme Vám problematiku a navrhneme vhodné řešení. Zajistíme daňovou optimalizaci a legální snížení Vašeho daňového základu.

Zpracování mezd a mzdové poradenství

Věnujeme se zpracování mezd a mzdovému poradenství. Služba zahrnuje zpracování veškerých vedlejších administrativních úkonů, které se mzdami souvisí. Nejste-li si jisti touto problematikou, s důvěrou se na nás obraťte.

Daňová přiznání pro FO i PO

Postaráme se o zpracování Vašich daňových přiznání včetně požadovaných příloh. Samozřejmostí je správné a včasné odevzdání na příslušný úřad v odpovídajících termínech jednotlivých přiznání dle platné legislativy.

Zpracování přehledů

Zpracujeme za Vás přehledy pro zdravotní pojišťovny a Správu sociálního zabezpečení. Pro potřebné dokumenty si přijedeme a následně je pečlivě zpracujeme tak, aby byly zároveň splněny konkrétní termíny.

Vedení externího účetnictví

Vedení účetnictví externí firmou je pro Vás výhodné. Zahrnuje služby kompletního zpracování účetních dokladů, evidence majetku a zásob, zpracování roční závěrky, přípravu účetnictví k auditu, zpracování statistických výkazů apod.

Externí zpracování mezd

Zajistíme externí zpracování mezd Vašich zaměstnanců, aniž byste tím museli trávit množství času a energie. Tzv. outsourcing mezd je moderní metoda, jež využívá stále větší množství malých a středních firem.

Evidence účetních dokladů

Povedeme za Vás evidenci všech účetních dokladů, a to měsíčně, čtvrtletně nebo ročně. Doklady je možné si přímo vyzvednout u Vás, aniž by to vyžadovalo časovou náročnost z Vaší strany. K evidenci využíváme profesionální účetní software.

Prodej realit, nákup a prodej nemovitostí

Věnujeme se službám v oblasti prodeje realit. Prodej realit zabezpečujeme včetně komplexních služeb a náležitostí. Zároveň realizujeme nákup a prodej nemovitostí, a to zejména na základě klientské poptávky.